Připojení ventilu k sudu na dešťovou vodu včetně rychlospojek na zahradní hadice a FAIL s těsněním!

Dnes jsem si dal úkol připojit výpustní kohout k sudu na vodu 210 litrů, který jsem koupil tuším v Hornbachu. Kohout se standardně dodává k tomu sudu, ale je k připojení zahradní hadice 3/4 “napevno”. Takže jsem zbastlil hroznou věc, na kterou tu hadici můžu nakonec zapojit (určitě to půjde propojit i nějak jednodušeji, ale v hobbymarketu jsem nic nenašel). Cíl je propojit všechny sudy po zahradě těmito hadicemi (k udržení stejné hladiny ve všech sudech) a mít možnost za sudu odčerpat jednoduše vodu. Třeba do konvice (konve?) na vodu.

Nemám moc rád tyto nevratné úpravy jako je vrtání díry do sudu, ale co už. Kdo nic nezkusí, nic nezkazí 🙂 Tak jsem prohrabal dílnu, zvolil vhodné nástroje (vhodné dle mne, určitě to šlo vymyslet nějak snadněji) a pustil se do toho. No jasně, že jsem nadával jak špaček a nešlo to úplně podle plánu… Tak se na to mrkněte. A ještě jsem asi zkonil umístění těsnění… No to jsem si zas dal.

Jo a sorry za to moje názvosloví. Nevím, zda je správně “vykružovadlo” nebo ta konvice 🙂 Já bydlím v domě teprve pár let a se vším se furt seznamuju.

Youtube: Připojení ventilu k sudu na dešťovou vodu včetně rychlospojek na zahradní hadice a FAIL s těsněním!

You may also like...