Hlavolam SMART EGG: Blue Dragon – Jak vyřešit tento originální hlavolam? Řešení dvouvrstvého vajíčka

Jak vyřešit hlavolam Blue Dragon ze série Smart EGG? Není to úplně jednoduché, ale je to nejjednodušší hlavolam z pokročilé série Advanced, která má 2 vrstvy. Tento typ hlavolamu mám moc rád, má originální nápad. Máme taky pár vajíček základní série – Starter, ale ty jsou opravdu jednoduché na vyřešení. Mají jen 1 vrstvu.

Vajíčko dvouvrstvé BLUE DRAGON
https://obchod.hryahlavolamy.cz/nejtezsi-hlavolamy/smart-egg-blue-dragon-2-vrstvy.html

Obtížnost 9 ze 100
38 tahů k cíli

Popis: Kymácejte s vajíčkem, hýbejte s ním, zatlačte, zatočte, zatřepejte, prostě to vyřešte. Jednoduché jak facka.

Lze pohybovat vnitřkem.

Vajíčko má hlubší význam, nejenom tvarem vejce, je to symbol života a plodnosti, ale i labyrint. Možná budete muset odejít z jisté cesty a vyzkoušet i jiné možnosti. Musíte být opatrní a oportunističtí a musíte tak nechat věci plynout, pokud se vám nepodaří. Tento přístup je velmi efektivní, jak během hraní tak i v obyčejném životě, jak řekl András Zagyvai (vynálezce hlavolamu SmartEgg).

Smart Egg je zároveň jednoduchý a složitý.

Hlavolam je velmi jednoduchý skládá se jenom z vajíčka, hůlky, cesty, jednoho vstupního otvoru, jednoho východu z bludiště, bez žádné zbytečné cesty a bez slepých uliček. Může to vypadat jednoduché, ale posuzovat něco pouze podle toho, jak to vypadá není velmi chytré. Co je chytré je zapomenout vše, co jste se naučili, nechte svoji představivost jen tak běžet a vyzkoušejte všechny různé možnosti. To je klíč k úspěchu.

Youtube: Hlavolam SMART EGG: Blue Dragon – Jak vyřešit tento originální hlavolam? Řešení dvouvrstvého vajíčka

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *