Testujeme pušku s tlumičem Kral Arms Puncher Jumbo Wood 5.5mm/16J se vzduchovou kartuší + kalibrace optiky

Dnes dorazila další nová puška KRAL ARMS 🙂 Tentokrát verze Puncher Jumbo Wood kalibr 5.5 mm na vzduchovou bombu, se zásobníkem na 12 nábojů a tlumičem. Tentokrát to není vzduchovka, ale větrovka! Tak jsme se na ni trochu podívali, zkalibrovali puškohled s optikou 6×42, namontovali nožičky, doplnili vzduch do kartuše a trochu si zastříleli.

O větrovce KRAL ARMS Puncher Jumbo Wood 5.5mm
https://www.zbrane-vzduchovky.cz/vzduchovky/vzduchovky-kral-arms/vzduchovka-kral-arms-jumbo-wood-55mm/

Revoluční novinka od dnes již velmi známého tureckého výrobce větrovek Kral Arms. Model je dodáván s velkou kartuší vzduchu, která je pojme až 425cc. Větrovka je dodáváná v krásné ořechové pažbě v provedení Thumbhole, což značí pistolový úchop. V místě úchopu je navíc gravírována. Lícnice i pažba je univerzální, takže padne do ruky jak pravorukému tak i levorukému střelci. V místě předpažbí je možnost uchytit 22mm rail lištu, která je také součástí balení.

Hlaveň je dvouplášťová a ukončena závitem 1/2 UNF, je proto možné namontovat externí moderátor zvuku. Proti náhodnému výstřelu zde výrobce umístil manuální pojistku s jednoduchým označením S a F. Kartuše vzduchu má neuvěřitelnou kapacitu 425cc.

Kartuše dokáže pojmout až 425 cc vzduchu a plní se na max 200 bar (2.900 psi). V rážích 4,5mm a 5,5mm můžete na jedno naplnění očekávat až 75 plnohodnotých výstřelů.

Praktická zkušenost: Puška je kvalitně zpracovaná a to i po vzhledové stránce. Vyniká zejména objemem vzduchové kartuše, která zajistí dostatek výstřelu na jedno naplnění. Možnost použití dvou lišt pro uchycení puškohledu.

Youtube: Test pušky s tlumičem Kral Arms Puncher Jumbo Wood 5.5mm/16J se vzduchovou kartuší, kalibrace optiky

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *